III MIEJSCE ROCZNIKA 2007 W SANOKU

Na zaproszenie Akademii Piłki Nożnej Sanok gościliśmy dzisiaj na turnieju Noworocznym. W tym turnieju udział wzięło 7 zespołów:

1. Akademia Piłki Nożnej Sanok A

2. Akademia Piłki Nożnej Sanok B

3. AktivPro Rymanów

4. Beniaminek Krosno

5. Gminna Szkółka Piłkarska Bukowsko

6. Orzełek Bażanówka

7. Wilczki Lesko

Grano systemem każdy z każdym.

Nasz zespół w pierwszym meczu spotkał się z drużyną AktivPro i wygraliśmy 2-1 po bramkach Pawła Suwały i Bartosza Pielecha. Mecz bardzo wyrównany, rywale trafili w poprzeczkę, zmarnowali rzut karny, a my trzy sytuacje 100%.

W kolejnym meczu ulegliśmy drużynie z Bukowska 0-3. Podrażnieni porażką, ostro ruszyliśmy na kolejnego rywala Akademię Sanok i strzeliliśmy rywalom 9 goli, nie tracąc, ani jednego. 7 bramek w tym meczu strzelił Tobiasz Wanielista, po jednym golu dołożyli Bartosz Pielech i Paweł Suwała.

Kolejny zacięty mecz rozegraliśmy z Beniaminkiem Krosno, który zakończył się naszym zwycięstwem 4-3. Bramki dla nas zdobywali Kacper Żebracki oraz Tobiasz Wanielista.

Z drużyną z Leska przegraliśmy 1-0 i chłopcy bardzo żałowali tego meczu, bo nie wykorzystaliśmy sytuacji z 5 metrów do pustej bramki.

W ostatnim meczu wygraliśmy 3-0 z drużyną Akademii Sanok i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce. 18 strzelonych bramek, 8 straconych.

Z 8 bramkami na koncie Tobiasz Wanielista został najlepszym strzelcem turnieju.

Dziękuję Jakubowi Gruszeckiemu za zaproszenie i super zabawę. Cały turniej odbył się w znakomitej atmosferze, w duchu fair play. Cieszy mnie, że powstaje coraz więcej szkółek w regionie, że nie ma chorej rywalizacji, bo wspólnie możemy dać wiele polskiej piłce. Dziękuję wszystkim trenerom za sportową rywalizację...