PIŁKARSKA ZIMA OZPN KROSNO 2016 rocznik 2007

W ostatni czwartek Orzełki z rocznika 2007 uczestniczyły w turnieju w Sanoku organizowanym przez Ekoball Sanok w ramach Piłkarska Zima OZPN Krosno 2016. Nasi chłopcy zajęli 5 miejsce, ale tylko 2 punkty dzieliło ich od 3 miejsca. Królowie słupków i poprzeczek tak można nazwać naszych chłopców po tym turnieju, bo w każdym meczu trafiali w słupki, bądź poprzeczki bramki rywala. Wygraliśmy 2 mecze, również 2 zremisowaliśmy i 2 przegraliśmy. Zamienienie w dwóch meczach strzałów w słupki na gole dałoby naszemu zespołowi nawet 2 miejsce.
Nasz zawodnik Norbert Haduch zamiast na turnieju wylądował w szpitalu w Rzeszowie, gdzie miał zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Norbiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na jego powrót.