II MIEJSCE W WILCZKI CUP ROCZNIKA 2007ling

W sobotę w Lesku został rozegrany turniej Wilczki Cup. Na boisku zameldowało się 8 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy. Orzełki znalazły się w grupie z Bardomedem Krosno, GSP Bukowsko i z Aktiv Pro.

W pierwszym meczu pokonaliśmy Bardomed Krosno 3-2, w kolejnym pojedynku przegrywając 3-0 chłopcy odrobili stratę i strzelili jedną bramkę więcej niż rywale, kończąc mecz wynikiem 3 - 4, który dał nam pierwsze miejsce w grupie. W ostatnim meczu ulegliśmy drużynie Aktiv Pro mając sporą przewagę w drugiej połowie meczu, marnując kilka dogodnych sytuacji.

W półfinale spotkaliśmy się z Nelsonem Polańczyk i szybko wyszliśmy na prowadzenie. Tym razem, to zespół z nad Jeziora Solińskiego odrobił 2 bramki i zmusił nas do jeszcze mocniejszej pracy na boisku. Ostatnie słowo należało jednak do nas i mecz wygraliśmy 4-2.

W finale spotkaliśmy się ponownie z Bukowskiem i tym razem przegraliśmy 3-2. Rywal ustawiał piłkę na środku boiska po rozpoczęciu gry i uderzał bezpośrednio na naszą bramkę zdobywając gole. Dla nas najważniejszy jest drybling i tutaj kładziemy nacisk. Każdy zawodnik ma ,,kiwać'' niezależnie od miejsca w jakim się znajduje. W tym wieku technika jest najważniejsza, na grę kombinacyjną mamy jeszcze sporo czasu.

TRZEBA PODKREŚLIĆ, ŻE W NASZYM ZESPOLE KAŻDY ZAWODNIK TRAKTOWANY JEST TAK SAMO I KAŻDY KTO JEDZIE NA MECZ GRA RÓWNĄ ILOŚĆ MINUT W KAŻDYM MECZU BEZ WZGLĘDU NA WYNIK. NIESTETY NIE KAŻDY TRENER. NIE INTERESUJE NAS WYNIK NA TYM POZIOMIE ROZGRYWKOWYM. UWAŻAMY, ŻE NIE POWINNO BYĆ W OGÓLE TABELI...