II Turniej piłki nożnej o Puchar SD Trepcza U-11

Bardzo fajny turniej odbył się w ostatnią sobotę w Strachocinie, a organizatorem było Stowarzyszenie Dla Trepczy. Dzięki zaproszeniu otrzymanemu od Mariusza Sumary, także i Orzełek Bażanówka mógł zmierzyć się z fantastycznymi zespołami z naszego regionu. A zespoły były bardzo ciekawe.

Grupa A:

Beniaminek Krosno,Bieszczady Ustrzyki Dolne I,Barcelonka Pakoszówka,AktivPro oraz zespół gospodarzy Trepcza.

Grupa B:

Ekoball Sanok,Orzełek Brzozów,Przełom Besko,Bieszczady Ustrzyki Dolne II,Orzełek Bażanówka.

Nasz zespół wygrał swój pierwszy mecz z Orzełkiem Brzozów 2-0. Następnie zremisowaliśmy z Ustrzykami Dolnymi 0-0 oraz ulegliśmy Ekoballowi 4-0 i Besku 2-0.

Po wyjściu z grupy pokonaliśmy zespół z Trepczy 2-1 i przystąpiliśmy do gry o 5 miejsce w turnieju. Naszym rywalem był zespół szkółki AktivPro Dariusza Jęczkowskiego. Mecz do ostatnich minut wyrównany, nawet z lekką przewagą naszego zespołu, ale to jednak bardziej doświadczeni rywale wyszli z kontrą i zdobyli bramkę na 1-0. Na 2 sekundy przed końcowym gwizdkiem dołożyli jeszcze jedno trafienie i cieszyli się z 5 miejsca.

Turniej bardzo fajnie zorganizowany (drożdżówki,pizza,woda mineralna,nagrody indywidualne i zespołowe,medale), super sędziowie Pan Ryszard Denega i Lesław Lewicki,. Super atmosfera na parkiecie i na trybunach, wzajemny szacunek zawodników i trenerów. Radość zwycięzców, łzy pokonanych. Oby więcej takich imprez... Dzięki Mariusz za super sobotę, za zabawę, za uśmiech i radość... Gramy dalej... w najbliższą środę chłopcy z rocznika 2005/06/07 rozegrają turniej Mikołajkowy w Besku...