NA PODIUM...

W dniu dzisiejszym w Bukowsku odbyły się kolejne gry o Puchar Tymbarku. Tym razem rywalizowali chłopcy w kategorii U-12. Wspólna drużyna Szkoły Podstawowej w Bażanówce i naszej Akademii zajęła 3 miejsce na 7 drużyn. W naszej grupie znalazły się zespoły: Beska, Trepczy, Zarszyna oraz nasz zespół. W drugiej grupie zmierzyły się: Bukowsko, Długie oraz Nowosielce. Nasz zespół wygrał po 3-0 z Trepczą i Zarszynem i przegraliśmy z Beskiem 2-0. W grupie zajęliśmy drugie miejsce i awansowaliśmy do półfinału, gdzie w regulaminowym czasie gry zremisowaliśmy z Bukowskiem 0-0. O tym, czy pojedziemy na kolejny turniej miały zadecydować karne, które niestety lepiej wykonywali zawodnicy Bukowska wygrywając je 3-2. Do dalszego etapu awansowały Besko i Bukowsko, a my cieszyliśmy się z 3 miejsca w turnieju. ,,Trenerze w tamtym roku z Beskiem dostaliśmy 10-0, a teraz tylko 2-0.'' Nic ująć, nic dodać. Ten cytat moich zawodników powinien wystarczyć za cały komentarz... Pracujemy dalej, mocniej, z większą determinacją, z jeszcze większą pasją