PIŁKARSKA ZIMA OZPN KROSNO 2016 rocznik 2004

W piątek Orzełki z rocznika 2004 (2 osoby z 2004, 5 chłopców z rocznika 2005, 1 z rocznika 2006 oraz 2 dziewczyny z rocznika 2003) wzięły udział w Krośnie w turnieju Stimo Cup Piłkarska Zima OZPN Krosno 2016 organizowanym przez Szkółkę Piłkarską Beniaminek Krosno. W turnieju wzięło udział, aż 10 zespołów czyli każdy zespół rozegrał 9 spotkań na pięknej hali pod balonem z najlepszej jakości sztuczną trawą. Dla naszych zawodników zmierzenie się z takimi zespołami jak Sparta Zabrze, BKS Lublin, Beniaminek Krosno czy Ekoball, to wielka sprawa, bo ciężko z tymi zespołami byłoby nam umówić się nawet na mecze towarzyskie, bo to zupełnie inny poziom gry. Ze szkółkami naszego pokroju nasi chłopcy i dziewczyny prowadzili równorzędną grę, przegrywając różnicą jednej bramki. Ostatecznie zajęliśmy 9 miejsce na 10 zespołów, jeden mecz wygraliśmy, jeden zremisowaliśmy i ponieśliśmy 7 porażek. Pomimo odległego miejsca jesteśmy zadowoleni z postępu jaki robią nasi zawodnicy.... Po zawodach dzięki pieniądzom przekazanym przez jednego rodzica jeszcze po Profbud Lidze w Krośnie rocznika 2007 dzieci z tego rocznika dostały obiad w czwartek, natomiast w piątek rocznik 2004 i młodsi posilali się pizzą. Dziękujemy za przekazane nam pieniądze.